Dzieci z grupy przedszkolnej Zajączki w czwartek 16.03.2017r. obchodziły swoje urodziny. Z tej okazji rodzice przygotowali dla swych pociech muzyczną inscenizację bajki pt. Jaś i Małgosia. Była to wspaniała niespodzianka urodzinowa, która sprawiła małym jubilatom wiele radości i zaskoczenia. Przedszkolacy zobaczyli swych rodziców w innej, niecodziennej roli. Po występie dla aktorów były gromkie brawa i kwiaty. W drugiej części spotkania urodzinowego był tort, prezenty od Pani dyrektor, rodziców , wychowawcy i słodka biesiada. Urodziny zakończyły wspólne zabawy integracyjne i pląsy przy muzyce.

Obsada bajki: Małgosia - Pani Joanna Grupa, Jaś - Pani Joanna Gwit, Mama - Pani Kinga Fletka, Drwal - Pani Sylwia Krzyżanowska, Czarownica - Pani Kinga Kurek, Wilk- Pani Sandra Rozwarska, Narrator - Pani Sylwia Krzyżanowska

Wiosenny kącik przyrody Grupa Krasnali zaprosiła do przedszkola na „Zajęcia eksperckie” rodziców (p. Monikę Kalembę i p. Martę Lewandowską), którzy uczyli jak prawidłowo sadzić i siać wybrane rośliny. W kąciku przyrody pojawiły się donice z posadzoną fasolką, grochem i cebulką. Rodzice omówili jakie należy prowadzić prace pielęgnacyne by rośliny rosły i rozwijały się prawidłowo. Krasnale ustaliły dyżury i doglądają małego przedszkolnego ogródka.

więcej zdjęć