Zima to czas szczególnie dokuczliwy nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt mieszkających na zewnątrz.

Pamiętajmy, aby:
1. Zapewnić swojemu psu ocieploną budę poprzez wyłożenie jej elementów kocem lub słomą oraz zakrycie wejścia od góry uchylną klapką.
2. Zwolnić zwierzę z łańcucha podczas silnych mrozów, ponieważ brak ruchu u psa to podstawowy czynnik wychłodzenia organizmu. Zapewnić psom dużo ruchu.
3. Podawać ciepłą wodę do picia.
4. Zapewnić ciepłą karmę 2 razy dziennie.
5. Jeżeli jest to możliwe zabrać psa do domu.

Pamiętajmy również o innych zwierzętach takich jak koty wolnożyjące. Zapewnijmy im wejście do piwnic lub korytarzy w trudnym okresie zimowym.

Nie bądźmy obojętni!!!

ZAWIADOMIENIE

Zawiadamiam, że zwołuję XXVII sesję Rady Gminy w Gąsawie, która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2021 roku (piątek) o godz. 11:00 w sali Gminnego Centrum Kultury "Stodoła" w Gąsawie przy ul. Żnińskiej 3a z następującym porządkiem obrad:

Informacja

Zawiadamiam, że w dniu 22 stycznia 2021 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali Gminnego Centrum Kultury "Stodoła" w Gąsawie przy ul. Żnińskiej 3a z następującym porządkiem obrad:

Wójt Gminy Gąsawa
ogłasza
otwarty konkurs ofert na realizację zadania własnego w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2021 roku.

Szczegółowe informacje dostępne tutaj.

Gąsawa, dnia 4 stycznia 2021 roku

ZAWIADOMIENIE

Zawiadamiam, że zwołuję XXVI sesję Rady Gminy w Gąsawie, która odbędzie się w dniu 8 stycznia 2021 roku (piątek) o godz. 12:00 w sali Gminnego Centrum Kultury "Stodoła" w Gąsawie przy ul. Żnińskiej 3a z następującym porządkiem obrad: