Szanowni Mieszkańcy Gminy Gąsawa!

Informuję, iż w dniach 12-13 marca 2020 r. (czwartek-piątek) publiczne placówki oświatowe na terenie Gminy Gąsawa będą organizowały wyłącznie opiekę dla dzieci. Wszystkie zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone. Uprzejmie proszę rodziców i opiekunów, by zorganizowały opiekę dzieciom w domu. Z uwagi na dłuższą przerwę w szkole uprzejmie proszę by dzieci przez ten okres pozostawały w domu, unikały zatłoczonych miejsc oraz nie organizowały spotkań towarzyskich.

Od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) do 25 marca 2020 r. wszystkie niepubliczne i publiczne placówki oświatowe zostają zamknięte.

Od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) do odwołania zostają zawieszone wszystkie wydarzenia, zawody, przedsięwzięcia i imprezy artystyczne i rozrywkowe zaplanowane do realizacji przez instytucje kultury na terenie Gminy Gąsawa.

Od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) do 27 marca 2020 r. zostają zamknięte wszystkie świetlice (Annowo, Biskupin, Chomiąża Szlachecka, Drewno, Gąsawa, , Godawy, Gogółkowo, Łysinin, Marcinkowo Dolne, Marcinkowo Górne, Nowawieś Pałucka, Obudno, Oćwieka, Pniewy, Ryszewko, Szelejewo).

Zabrania się organizowania zgromadzeń i spotkań w świetlicach wiejskich i remizach strażackich OSP na terenie Gminy Gąsawa oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Gąsawie od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 27 marca 2020 r.

Z uwagi na pojawienie się zagrożenia zakażeniem koronawirusem, mając na względzie zdrowie Państwa, jak i pracowników zwracam się z apelem o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy w Gąsawie. Wszelkie sprawy niewymagające bezpośredniego kontaktu z pracownikiem prosimy załatwiać telefonicznie, bądź drogą elektroniczną. Zachęcamy również do korzystania z elektronicznej komunikacji poprzez platformę ePUAP. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie (52) 303 62 10.

Wójt Gminy Gąsawa
/-/ Błażej Łabędzki